Kredyty hipoteczne

Restauracja folklor Jastrowie opinie Możliwość komentowania Kredyty hipoteczne została wyłączona 274
Kredyty hipoteczne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_nieruchomosci9.jpgDo niedawna zasady przyznawania kredytów hipotecznych były dość surowe. Konieczny był wkład własny, a kredytobiorca musiał mieć umowę o pracę zawartą na czas nieokreślony. Dzisiaj te kryteria są nieco łagodniejsze, co nie znaczy jednak, że kredyt hipoteczny dostępny jest dla każdego.
Podstawową sprawą są nasze zarobki. Oczywiście, nadal największe szanse mają osoby o ustabilizowanej pozycji zawodowej, ale jest też pewna grupa zawodów, która może liczyć na specjalne traktowanie ze strony banku. Są to przede wszystkim lekarze, prawnicy, notariusze, architekci, a więc zawody, które są obarczone stosunkowo małym zagrożeniem bezrobocia. Innym sposobem na podwyższenie naszej zdolności kredytowej może być zaciągnięcie kredytu na spółkę z drugą osobą, która ma swoje dochody.
Kredyty hipoteczne mogą być udzielane na 100 procent sumy inwestycji, a nawet więcej. Dodatkowe pieniądze możemy wtedy przeznaczyć na urządzenie mieszkania albo generalny remont. Wkład własny nie jest już obowiązkowy, ale jeśli będziemy nim dysponować, możemy liczyć na atrakcyjniejsze warunki przyznania kredytu. Zabezpieczeniem kredytu na mieszkanie jest hipoteka. Jeśli więc nie będziemy w stanie spłacić zaciągniętego kredytu, bank może przejąć naszą nieruchomość i ją sprzedać.

Author

Related Articles

http://e-3.pl/ - folklor restauracja jastrowie, karczma folklor jastrowie, folklor restauracja, restauracja folklor opinie, magda gessler jastrowie

Search

Back to Top